Template:Role/testcases: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(Created page with "{| class="wikitable" |- ! Code ! Main ! Sandbox |- | <code><nowiki>{{Role|uke = Hatano Wataru|seme = Hatano Wataru}}</nowiki></code> | {{Role|uke = Hatano Wataru|seme = Hatano Wataru}} | {{Role/sandbox|uke = Hatano Wataru|seme = Hatano Wataru}} |}") |
mNo edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
| {{Role|uke = Hatano Wataru|seme = Hatano Wataru}} | | {{Role|uke = Hatano Wataru|seme = Hatano Wataru}} | ||
| {{Role/sandbox|uke = Hatano Wataru|seme = Hatano Wataru}} | | {{Role/sandbox|uke = Hatano Wataru|seme = Hatano Wataru}} | ||
|- | |||
| <code><nowiki>{{Role|uke = Hatano Wataru}}</nowiki></code> | |||
| {{Role|uke = Hatano Wataru}} | |||
| {{Role/sandbox|uke = Hatano Wataru}} | |||
|- | |||
| <code><nowiki>{{Role|seme = Hatano Wataru}}</nowiki></code> | |||
| {{Role|seme = Hatano Wataru}} | |||
| {{Role/sandbox|seme = Hatano Wataru}} | |||
|} | |} |